SSS

Sık Sorulan Sorular


SSL sertifikalı sistemin altyapısında kart verileri kodlanarak otomatik olarak bankaya yönlendiriliyor. Sana ait bu bilgiler Bitiyoo.com tarafından görüntülenemiyor ve saklanamıyor.İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerde, kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankalar firmalarla birlikte ortak bir çalışma yaparak 3D Secure hizmeti sağlıyor. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartı sahibinin cep telefonuna SMS ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan ödeme işlemlerinde, herhangi olumsuz bir durumda banka tüm sorumluluğu üzerine alır.
Havale ile Bitiyoo.com üzerinden sipariş oluşturabilirsin. Yapılan havale en fazla 2 iş günü içinde onaylanır ve siparişin işleme alınır.Ürünü hazırlamaya başlamak için öncelikle ödeme işlemini tamamlamana ve bilgilerini bizimle paylaşmana ihtiyacımız var. Eğer ödemeni internet bankacılığı üzerinden yapıyorsan siparişinin onaylanması için havale sırasında açıklama kısmına siparişte bulunan müşteri ismini yazmanı önemle rica ederiz. Siparişini, ödemeyi takip eden 2 iş günü içinde onaylayacak ve e-posta ile gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Eğer ATM aracılığıyla ödeme yapıyorsan; siparişinin onaylanması için, ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişte bulunan müşteri ismini, havalenin yapıldığı bankanın adını ve ödeme tutarını iletisim@bitiyoo.com adresimize göndermeni rica ederiz.
İndirim Kuponu belirli bir kategoriden veya platformdan yapacağınız alışverişlerde kullanabileceğiniz indirimi belirleyen kod uygulama çalışmasıdır. Siparişinizin sepet aşamasında "indirim kodum var" metnini tıklayarak "indirim kodunuzu giriniz" bölümüne kod yazılır ve uygula butonuna tıklanarak indirimin sepette uygulanması sağlanır.
Oldukça güvenlidir.
Kredi kartı ve banka kartı ile Bitiyoo.com üzerinden sipariş oluşturabilirsin. Dilersen 0850 888 69 43 numaralı telefondan da müşteri hizmetlerimizi arayarak ödeme işlemini tamamlayabilirsin.
İndirimli Kupon Kodlarımız Bitiyoo.com anasayfasında düzenli olarak güncellenir ve yılın belirli günlerinde kampanya şeklinde düzenlenir. Kuponlara ulaşmak için Bitiyoo.com’a üye olabilir ve Bitiyoo.com sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.
Tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Üye Ol” bağlantısına tıklayıp gerekli bilgileri doldurarak ücretsiz üye olabilirsiniz.
1-3 iş günü içerisinde elinizde olur.
Siparişini verdiğin ürünü, sana söz verdiğimiz süre içinde gönderebilmek için aynı gün ya da ertesi gün hazırlamaya başlıyoruz. Bu nedenle eğer üründen vazgeçersen, sipariş verdiğin tarihten itibaren en geç 7 iş günü içerisinde iletisim@bitiyoo.com adresine e-posta göndererek siparişi ücretsiz olarak değiştirebilir ya da iptal edebilirsin.7 gün süre dolduysa ya da siparişin hazırlanıp sevkiyata verildiyse, artık iade süreci başlar ve 7 günün sonunda yapılan iptal talebinde belirttiğimiz kurallar geçerlidir: Üründe bir hasar, yırtılma veya bozulma olmaması. Ayrıca ürünün faturası ile birlikte iade edilmesi.
Tüm kredi kartları ile 3, 6, 9 ve 12 taksitle ödeme yapabilirsiniz.