Site Haritası

[wp_sitemap_page only=”page” display_title=”false”]

Biz Kimiz

BİTİYOO SANAL MAĞAZACILIK, Rejital Medya Bilişim ile  Proteksera Yatırım Danışmanlık Pazarlama İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti. birlikteliği ile kurulmuştur.

Rejital – Reklam & Dijital; Birçok devlet kurumu ve özel sektör firmalarına yazılım, dijital pazarlama, e-ticaret ve sosyal medya danışmanlığı yapan genç ve dinamik bir markadır. Proteksera birçok alanda faaliyet gösteren bir grubun bir parçası olup, iş hayatındaki tecrübelerini genç iş adamı ve Bilişim Sistemleri Mühendisi, Rejital firma sahibi ile birleştirerek e-ticaret hayatına adım atmıştır.

Merkezinin Uşak’ta olmasının bu sebebi, Uşak’ın, Halı, Kilim, Battaniye, Nevresim vs. gibi tekstil ürünlerinin üretiminin yapıldığı önemli bir şehir olmasıdır.

Ürüne hızlı ulaşma, depolamanın ve stok takibinin kolaylığı, ulaşım yönünden çok uygun bir lokasyonda bulunması, kontrol mekanizmasının rahatlığı, bu işletmenin Uşak’ta kurulmasında önem taşımaktadır.

Proteksera; Tekyap Yapı Denetim Ltd. Şti., Desan Termal İnşaat Turizm Ltd. Şti., Evrenkent Mimarlık Mühendislik İnşaat Ltd. Şti., Samsung-Uşak Evrenkent, Penta Yem Ltd. Şti., Evrenkent Hayvancılık şirketleri ile grup şirket statüsündedir.

BİTİYOO SANAL MAĞAZACILIK partnerleri, tedarikçileri ve müşterileri, yakın gelecekte, işbirliği ve alışverişlerinin ne kadar verimli ve bereketli olduğunun bilincine varacaklardır.

Bu konuda iddialıyız ve kendimize güveniyoruz.