Hakkımızda

HİKAYEMİZ

BİTİYOO SANAL MAĞAZACILIK, Rejital Medya Bilişim tarfından kurulmuştur.

Rejital – Reklam & Dijital; Birçok devlet kurumu ve özel sektör firmalarına yazılım, dijital pazarlama, e-ticaret ve sosyal medya danışmanlığı yapan genç ve dinamik bir markadır. İş hayatındaki tecrübelerini genç iş adamı ve Bilişim Sistemleri Mühendisi, Rejital firma sahibi ile birleştirerek e-ticaret hayatına adım atmıştır.

Merkezinin Uşak’ta olmasının bu sebebi, Uşak’ın, Halı, Kilim, Battaniye, Nevresim vs. gibi tekstil ürünlerinin üretiminin yapıldığı önemli bir şehir olmasıdır.

Ürüne hızlı ulaşma, depolamanın ve stok takibinin kolaylığı, ulaşım yönünden çok uygun bir lokasyonda bulunması, kontrol mekanizmasının rahatlığı, bu işletmenin Uşak’ta kurulmasında önem taşımaktadır.

BİTİYOO SANAL MAĞAZACILIK partnerleri, tedarikçileri ve müşterileri, yakın gelecekte, işbirliği ve alışverişlerinin ne kadar verimli ve bereketli olduğunun bilincine varacaklardır.

Bu konuda iddialıyız ve kendimize güveniyoruz.

NEDEN BİTİYOO

Tecrübe

Bitiyoo, gerekli iş ahlakına ve tecrübesine sahip modern bir e-ticaret sitesi olup, kurucularının daha önce ki tecrübeleriyle harmanlanıp yeni bir marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Yazılım

Sistemimiz e-ticaret için gerekli bütün donanıma ve yazılıma ugun olarak geliştirilmiştir. Arayüz tasarımı ve özellikleriyle sizlere zengin bir içerik sunmaktadır.

İletişim

Müşteri memnuniyeti bizim temel esasımız olmakla birlikte sorunlarınızı çözmek, sorularınıza cevap olmak ve güveninizi kazanmak asıl hedefimiz. Tüm sorularınız ve sorunlarınız için buradayız.

MUTLU MÜŞTERİLER

Tülay K.

Tülay K.Ev Hanımı

Evimin havasını değiştiren oldukça kaliteli ve bir o kadar güzel halılarımı Bitiyoo’dan aldığım için çok mutluyum. Alışveriş sonrası hızlı gönderim ve ilgileri de bir o kadar harika.

Harun T.

Harun T.İş Yeri Sahibi

Ofisim için bir kilim siparişi vermiştim, çok güzel bir şekilde teslimatı yapıldı, ortama tam uydu ve müşterilerim de çok beğeniyor.